Narukoval som do Spojovacieho útvaru NM n/V .Boli sme tam my ako ŠDZ a mali sme na výložkách koľajničky a vyradení ako absolventi.
Potom tam boli špagáti, na výložkách mali žlté plátené véčko a vyradení ako poručík a nakoniec tí najsprostejší pionieri, na výložkách mali strieborné véčka a vyradení boli ako rotný. Tých sme potom volali strieborný generál.
No a toto má vyštudované náš najväčší odborník Gabočan.


