Otec má plnú povalu starého obilia, preto ešte chová tie sliepky, ináč by sme ich už zrušili.
A kľudne, nech sa prizivia aj tie vrabce.
Otec má plnú povalu starého obilia, preto ešte chová tie sliepky, ináč by sme ich už zrušili.
A kľudne, nech sa prizivia aj tie vrabce.
Ty nevieš, čo je to negatívna energia?
No a ten scientológ ju má, pretože on sa stýka len s podvodníkmi, lumpami a vrahmi.
Medzi normálnych ľudí nech nechodí, lebo im prináša biedu, depresie a neúspech.
Poznám dosť ľudí, čo prinášajú pozitívnu energiu.
Ty nevieš, čo je to negatívna energia?
No a ten scientológ ju má, pretože on sa stýka len s podvodníkmi, lumpami a vrahmi.
Medzi normálnych ľudí nech nechodí, lebo im prináša biedu, depresie a neúspech.
Poznám dosť ľudí, čo prinášajú pozitívnu energiu.
Tiež som bol dlhé roky presvedčený, že niesu, no to len dovtedy, pokým som nemusel vyrobiť sliepkam krmítko. Predtým sliepkam dával otec iba toľko, koľko vyzobali.
Lenže teraz už nemôže a tak im treba nasypať na 2 až 3 dni dopredu.
No a ten kŕdeľ vrabcov, čo sa tam zbehne, to sa len tak nevidí.
Čo myslíš, kto bude na tom horšie, ten čo potravu nedostane alebo ten čo ju nepredá?
Ten čo ju nepredá - dá ju prasatám.
Ten čo ju nedostane - skape.
Kde stúpi noha tohto úžerníka, tam je prúser, prinajmenšom smola.
Načo sa trepal do Pchjongjangu, keď tam priniesol smolu našej Nasti.
Keby bol v Poprade, ako každý týždeň, mohli sme mať zlato.
Pravdu máš len v tom, že vraždu nespáchali, pretože spáchali ju Anrášik a Kocúr.
Tí dvaja sedeli za spolupáchatelstvo.
Bolo tam toho úžerníka treba?
Keby sa tam netrepal mohlo to byť ináč. Kde vstúpi noha toho nešťastníka tam je prúser, prinajmenšom smola.
V rámci deblokácii nám chceli Rusi dodať S300, no Dzurinda to zrušil.
Keď sa ich na TB jeden novinár opýtal, aké majú štruktúry v okresoch, najprv pred mikrofón Sulo postrčil Mrtkoviča, no ten urobil obrat a posunul tam Kompu. Tá niečo zamekotala, no fraška.
A prečo Focus opakuje prieskum už po týždni?
Nebude to oprava toho minulého, kde mal Kiso len 24%?
Určite mal z toho depresie a chcel si hodiť mašľou.
To si teraz vlastne vyžehlujú.
No aby trebárs veterné elektrárne nahradili 1 reaktor VVR440, treba takých vrtuľ 600. To ale musí fúkať vietor 12m/s. Keď fúka 10m/s výkon je polovičný.
A kedy fúka tak, aby bol ten výkon aspoň polovičný.
Najviac elektriny treba v zime a vtedy tie vrtule viac stoja, ako sa točia.
Keď ich mal ten hríb pod lampou, vtedy sa minister Lipčic vyjadril, že ani po tomto zhliadnutí nezmenil presvedčenie, že tí odsúdení vrahovia to spáchali.
Ja ťa len doplním. USA mali plynu dosť, ale iba vo výhlade. Preto aj zastavili South Stream cez Merkelku a preto aj začali Nemci odstavovať atómky a do r 2025 mali odstaviť aj zvyšných 7 blokov.
Lenže nejedná sa o americký plyn, ale o sýrsky. Preto aj tí migranti a preto aj teraz nechcú opustiť sýrske územie. Asad dal ale tieto vrty do prenájmu ruským spoločnostiam a doslova vyhlásil, že západniarom nedá nič. Bolo to v r 2015, keď začali s Rusmi ofenzívu proti ISIL.
A nielen sýrsky plyn mali usáci v merku. Zo Sýrie sa mal ten plyn prepravovať najprv cez Turecko, no neskôr cez stredozemné more do Grécka a ďalej do Nemecka a Francúzska.
Ďalšie veľké nálezisko plynu je v Perzskom zálive medzi Katarom a Iránom. To chceli napojiť na Sýriu, lenže Irán im už tiež padol, takže preto tie sankcie a to hysteričenie.......
Skrátka, usáci chceli európe predávať sýrsky a iránsky plyn.
Keď tu všetci stále dookola a hlavne opozícia volá po modernizácii armády, prečo nedajú ako príklad tých 9 helikoptér Black Howg? Aká to bola vynikajúca kúpa, aké vynikajúce majú letové schopnosti, ako s nimi chcú všetci piloti lietať a musia robiť poradovník a pod?
Alebo to tak nieje a sú odstavené v hangároch neschopné letu?
Alebo ich už zošrotovali?
Prečo nedávajú v médiách ako lietajú a trebárs odvezú Kisu do Popradu za minimálne náklady?
Možno to aj Gajdoš povie, ako to je, len to nesmie povedať príliš hlasno, pretože Merkelová s Macronom a ambasádou za plotom ho odvolajú.
Takže, keď ten prieskum financuje Bútora, ten má poriadnu zľavu, aj 95%.
To môžu robiť prieskum každý týždeň.
Krásna hôrka, tam majú tie pozemky.
Akurát, že tie pozemky nedaroval, on ich kúpil a nechal cigánov na nich mať chatrče a zadarmo.
Vieš, aký je rozdiel medzi Kisom a Kotlebom?
Kiso pozemky kradne za účelom predaja.
Kotleba pozemky kupuje za trhovú cenu a dáva zadarmo cig-nom do prenájmu.
To máš ako s tou výpoveďou Mrtkoviča u Csentésza.
Jeden deň vypovedá aká je korupcia v parlamente a urobí sa zápis.
Na druhý deň sa omylom zápis skartuje a pre istotu aj v PC a urobí sa iná výpoveď.
Otázka znie, koľko bubákov bolo za opakovanú výpoveď(rozhodnutie CAS)?
Takže, keď si to preložím do zrozumiteľného jazyka, nálety dopadli presne podľa plánu a zneškodnili 229 teroristov.
Odporúčame