Otázka stojí, nie či to niekto platí, ale kto to platí.
Ja si tipnem, že Bútora. Lebo podľa mňa Soros už stratil trpezlivosť a vsadí na iného koňa(pustil v médiách aj informácie o jeho rozkrádačkách a šablovačkách). No a sám Kisa je lakomý a nepustil by žilou krátko po sebe dva krát.


