Lipšic: Na polícii chcú vypovedať bývalí zamestnanci a klienti centra
Lipšic nech si zistí, kedy a kto založil to súkromné centrum, tú polepšovňu. Nebol to Horváth z SDKÚ?
A potom, keď bol on minister a štátny tajomník 10 rokov za Dzurových, resp Radičkinej vlád, tak nezodpovedal za nič, len sa privatizovalo, rušili a zriaďovali sa daňové úrady, predávali platinové sitká....
Teraz v každom súkromnom ústave, škôlke, jasliach, árešte, cigánskej osade, keď sa niečo zomelie je zodpovedný minister?
Veď už je to smiešne. Policajti zbijú kriminálnika, cigána a opozícia to rieši. V škôlke sa pociká decko, učiteľka ho vyhreší a opozícia to rieši. V árešte zbije bachar delikventa a opozícia to rieši.....Vlastne nie opozícia, ale pán minister retro Lipšic.