Učitelia chystajú protestný pochod Bratislavou na 1. júla
Plavčan mal 3 mesiace na to, aby tých dvoch Crmomana a Kočana niekde upratal. Mohol im dať nejaké fleky na ministerstve, kde by nič nerobili a brali len platy a bol by pokoj. Aj učitelia by boli potom radi, že sú radi.
Podobne to bolo aj s rebelom Lintnerom, ktorý nebol spokojný so stavom v slovenskom hokeji a chcel byť prezidentom zväzu, aby mohol robiť nápravy. Pritom nemá patričné vzdelanie, nemá ani maturitu, ba dokonca ani výučný list. A nič okrem hrania hokeja doteraz nerobil. Trénera, funkcionára, managera v klube, skrátka nič. A chcel byť naraz šéfom najvyšším. No stačilo mu dať funkciu - šéfstvo ligového hokeja a hľa, už nemá ambície byť prezidentom a robiť nápravy, pozdvihnúť slovenský hokej. Už je so stavom slovenského hokeja spokojný a nielen on, ale aj všetci jeho komplici.
Čiže, rebelom treba dať fleky a protesty sú zažehnané.