Matovič pustil poslancom vulgárne video Ega
Je to fakt blbosť, aby sedel nejaký komediant v dozornej rade. Väčšia blbosť však je, aby nejaký skladník z Kauflandu ministroval na MO. A ešte väčia blbosť je, keď tam ministroval nejaký "greenhorn" s modrou knižkou, čiže Fedor. Lebo na obyčajného vojaka nemal schopnosti, no na nedriadeného všetkým generálom ich už mal.
P.S. Pamätám si, ako sme boli na rezentírke. Jeden z chalanov nebol odvedený. Bože, ako ten plakal. že z neho urobili kripla. Ako sa bude hanbiť pred celou dedinou. No a vídíte. Fedor to dotiahol na najvyšší flek v armáde, stal sa najvyšším veliteľom ozbrojených síl a v živote nedržal samopal, nebol na stráži, nepochodoval......