Rusi šokovali Ukrajincov ďalším zdražením plynu
Chceš povedať, že sa to zastavilo? Alebo to skončilo v Turecku? Ani by som sa nečudoval, pretože Turecko je ešte horší prepravca ako Ukrajina. Stejne by všetok plyn zostal už v Turecku a do Bulharska a Srbska by nič neprešlo.
Ja som o tom Nabucco, že by sa výstavba zastavila nepočul, navyše kdesi bolo povedané, že keď Fico doťahoval tú maticu na prírube pri Šahách, že budeme brať plyn z Nabucco. Zatiaľ len prepojili maďarský plynovod so slovenským, no je nám to prd platné, lebo aj maďarský je cez UA.
P.S. S tou maticou ma napadlo, že aj Markuš dotiahol maticu, vlastne on ju obtiahol a nebola to matica metrická, ale Matica slovenská.