Súhlasím s NinaR
Toto je najväčšia pravda čo píšu v Pravde
Súhlasím s NinaR
Toto je najväčšia pravda čo píšu v Pravde
Zdá sa ,že Putin prijíma čínsky systém, len miernejším spôsobom.
PS: ak sa to Putinovi podarí, potom budeme mať ďalšiu ekonomickú veľmoc s ktorou si KOZA neporadí .
Misto
zabudol si 3.5 miliardy pre UA + humanitárna pomoc cca 0.5 miliardy, - ako píšeš a štát kolabuje
Bruselský mega troll John.........
Zapíš si za uši, že najväčšiu imperialnu agresiu od konca II. SV v EU začalo dňa 26.7.2019 USA (NATO) výstavbou vojenskej námornej základne v OČAKOVE na území UA pri pobreží čierneho mora .
Až potom reagovala RF dňa 24 februára 2022
PS: tým bola zmarená výstavba základne v OČAKOVE , Bruselský mega troll .
Tak to vypadá, že UA nemá žiadne svoje peniaze. UA nad vodou udržuje EU. Dokedy, tot otázka?
Už bol (príspevok z 21.04)
EU udržuje UA nad vodou a stoji ju to obrovské miliardy (doteraz cca 500 miliárd), ale EU nemá žiadne záruky, to sa raz EU strašne vypomstí.
Čím ďalej tým viac mám také tušenie, že UA sa časom obráti proti EU (keď prestane pomoc) a potom sa pripojí k Rusku.
PS: som proti pomoci UA , nie je člen EU . V podstate UA škodí a bude škodiť EU stále viac.
Rusko nie je nepriateľ EU, to EU si urobila nepriateľa Rusko!
PS2 Bruselskí eurohujeri ma .....
Už bol prispevok z 26.04
Odborníci zo západu tvrdia, že 90 miliárd nepostačuje. UA by potrebovala pridať 60 miliárd ešte tento rok.
PS: takže, ani zmrazené ( skonfiškované ) Ruské peniaze nebudú stačiť UA
PS2: Bruselskí eurohujeri ma označili za hlúpeho ruského trola
Odborníci zo západu tvrdia, že 90 miliárd nepostačuje. UA by potrebovala pridať 60 miliárd ešte tento rok.
PS: takže, ani zmrazené ( skonfiškované ) Ruské peniaze nebudú stačiť UA
Rusko bez mobilizácii obsadili cca 130 tisíc km2.
Ukrajina s viacnásobnou mobilizáciou a za bezprecedentnej pomoci západu stratila cca 130 tisíc km2.
Podľa vyjadrenia odborníkov 90 miliárd nepostačuje na zastavenie strát územia UA. Ešte tento rok by potrebovala UA dalších 60 miliárd.
Europská ekonomika upadá nižšie a nižšie, ale stále posiela peniaze Jewlenskému.
To je ale čudne !
EU udržuje UA nad vodou a stoji ju to obrovské miliardy (doteraz cca 500 miliárd), ale EU nemá žiadne záruky, to sa raz EU strašne vypomstí.
Čím ďalej tým viac mám také tušenie, že UA sa časom obráti proti EU a pripojí sa k Rusku.
PS: som proti pomoci UA , nie je člen EU . V podstate UA škodí a bude škodiť EU stále viac.
Rusko nie je nepriateľ EU, to EU si urobila nepriateľa Rusko!
JohnAntomaany neodkopiroval si celý príspevok.
JohnAntomaanyi študuj históriu.
Nielen že máš klapky na očiach, ale máš aj sivý zákal, keď nevidíš príčiny.
90miliard pre UA nebude postačovať.
Dňa 15.4.2026 na zasadaní v Ramnsteine, Mark Rutte požaduje ďalšiu podporu UA vo výške 60 miliard , (okrem úveru 90 miliárd) ešte v tomto roku. (aby bola UA zabezpečená
JohnAntomaanyi študuj históriu.
Nielen že máš klapky na očiach, ale máš aj sivý zákal, keď nevidíš príčiny.
Dňa 26.7.2019 USA (NATO) začalo s výstavbou vojenskej námornej základne v OČAKOVE na území UA pri pobreží čierneho mora .
PS: to je historická skutočnosť ktorú schválne zamlčujú.
oprava
práve som nasiel:
A to im už EÚ podľa nezávislých zdrojov dala / darovala / cca 500 miliárd !!!
Súhlasím s kalioskopom.
EU zaplatí najvyššiu daň. Pretože UA sa rozdelí. Časť, ktorá pripadne západu bude obnovovať EU na svoje náklady.
PS: UA nikdy nevráti peniaze vložene do nej.( už teraz je cez 350 miliárd –- okrem humanitárnej a inej pomoci. Poznámka na uvedomenie si - 1 miliarda je 1000 miliónov )
A čo myslíš EU nezaplatí vysokú daň za vojnu,
UA nemá financie ani pracovníkov (TCK už všetkých pochytala) . Preto je podozrivé, že ponúkanú opravu z EU neprijali.
PS: asi nie je čo opravovať.
mirius hnidus veľký - doplním: momentálne v stave hulvátskom.
Doplním:
Tot cele tvoje meno mirius hnidus veľký
Odporúčame