Súhlasím s ronikom a dodám
Za opravu si vyučtujú 500 tisíc € (lebo nebezpečné vojnové podmienky) a opravu zmáknu za 10 tisíc € (pretože družba nie je zbombardovaná)
Súhlasím s ronikom a dodám
Za opravu si vyučtujú 500 tisíc € (lebo nebezpečné vojnové podmienky) a opravu zmáknu za 10 tisíc € (pretože družba nie je zbombardovaná)
Prečo by to Rusi robili.
Veď mohli bez problémov a poľahky zbombardovať Družbu na svojom území a potom vyhlásiť, že to UA zbombardovala Družbu.
PS: alebo, že by to bolo presne naopak (pri naskytnutej príležitosťi) UA vyradila Družbu. Toto dáva najväčšiu logiku tomuto prípadu. (aj politickú)
Zabudli ste napísať, koľko € dostal zo západu Magyar a jeho náboroví pracovníci na .....
Alebo že by EU použila zmrazené (skonfiškované) Maďarské fondy pre Magyara a jeho kumpánov.
Do Ruskej časti UA sa vrátia všetci z Ruska a k tomu aj veľa Rusov. Takže táto časť nebude mať problém so zaľudnením.
PS: pozri Mariupol, ako sa rýchlo zaľudnil, k spokojnosti jak ľudí, tak i štátu.
Neboj príde čas, keď ta tá riť oserie.
PS: veľmi sa ospravedlňujem za môj výraz
oprava - zapojenej
Plne súhlasím s Durislavom Dodám, kapitalistický systém je - kto z koho
Zaujímalo by ma , koľko pracovnej sily je zapojene v zbrojárskej výrobe a priľahlých oboroch?
Mohol by to niekto vyzistiť
Boh ochraňuj EU ak sa vojna prenesie aj na moria a oceány.
Plne súhlasím michal.
V tonto prípade ide na prvom mieste o prepravné koridory a ropa ja až na druhom mieste.
PS: V celosvetovej ekonomike sú nadôležitejšie koridory. Ekonomika sa dá hocikde premiestniť.
Keď je Cihanovská európská politička, tak prečo nechodí na samity EU ako Jewlenskýj ? Asi nie je.
Je len na propagandu.
súhlasím. to je ironický ( dôchodcovský) napísane.
Keď zastavili ruskú ropu, z politických dôvodov museli za každú cenu dať nižšiu cenu, keď nechceli mať mohutné protesty obyvateľstva na námestiach.
Keď zastavili ruskú ropu, z politických dôvodov museli za každú cenu dať nižšiu cenu, keď nechceli mať mohutné protesty obyvateľstva na námestiach.
Keď zastavili ruskú ropu, z politických dôvodov museli za každú cenu dať nižšiu cenu, keď nechceli mať mohutné protesty obyvateľstva na námestiach.
Doplním príspevok Adini (08:48)
Ešte jeden problém môže mať MMF, že nebude mať dostatok papiera na vytlačenie toľko peňazi.
Vo svojom vyjadrení Šimečka dodáva:
A teda, mimochodom - Maďari, Poliaci a Rumuni našu elektrinu Ukrajine hravo nahradia. Takže jediné čo tento "geniálny stratég" dosiahne, je že Slovensko všetkých naštve a ešte stratí aj príjmy z predaja elektriny.
PS: Prečo toto neprehlasujú Maďari, Poliaci a Rumuni ale Šimečka!
https://www.youtube.com/watch?v=Lo4QfQXjoEs
PS: ak chceš žit, tak utekaj o dušu
Mindrak 0,1 má pravdu.
Keby sa to všetko vykonalo ako píše Mindrak 0,1 razom skončí vojna. A to tak rýchlo, že EU komisia by sa nestihla zísť aby podala vyjadrenie.
Mindrak 0,1 má pravdu.
Keby sa to všetko vykonalo ako píše Mindrak 0,1 razom skončí vojna. A to tak rýchlo, že EU komisia by sa nestihla zísť aby podala vyjadrenie.
Odporúčame