A čo by sa stalo, keď by Slovensko aj napriek nariadeniu Bruselu, odoberalo ruský plyn (poslali by na nás NATO ?)
A čo by sa stalo, keď by Slovensko aj napriek nariadeniu Bruselu, odoberalo ruský plyn (poslali by na nás NATO ?)
Ak komplet všetko spočítame, čo zo Slovenska odchádza do EU a čo nám prichádza z EU, tak je Slovensko v deficite.
PS: jeden čas sa to snažila publikovať ekonómka p. Zlámalová, ale hneď to zatrhli.
Ak čítam medzi riadkami, tak podľa Barrota každý balík sankcií priniesol nárast ruských útokov na Ukrajinskom území.
Tak neviem prečo by aj 18 balík sankcií nemal priniesť nárast ruských útokov na Ukrajinské územie a tiež zasiahne a poškodí EU.
Pripájam sa: Tvrdo - demokratický zmazané
Pokrytectvo a dvojaký meter Rutteho.
Brusel (Belgicko) dáva na zbrojenie 1% .!!!
Tvrdo - Demokratický zmazané
Rutte: Ak nedáme viac na obranu, budeme sa musieť učiť ruštinu.
Tak potom tí čo sa naučia ruštinu dostanú výplatu napr. 1000 €.
Tí čo sa nechcú naučiť ruštinu, zaplatia do NATO 20% plus ďalšie skryte poplatky 5% .
To znamená výplatu 750 € (1000 € - 25%pre NATO = 750 € na výplatu)
Je najvyžší čas vystúpiť z NATO.
Čo najckôr vystúpiť z NATO.
Pokrytectvo a dvojaký meter Rutteho.
Brusel (Belgicko) dáva na zbrojenie 1% .!!!
Nepotrebujem tvoje rady (neštastník)
PS: pokrytectvo a dvojaký meter – Brusel (Belgicko) prispieva do NATO menej ako 1%.
Rutte: Ak nedáme viac na obranu, budeme sa musieť učiť ruštinu.
Tak potom tí čo sa naučia ruštinu dostanú výplatu napr. 1000 €.
Tí čo sa nechcú naučiť ruštinu, zaplatia do NATO 20% plus ďalšie skryte poplatky 5% .
To znamená výplatu 750 € (1000 € - 25%pre NATO = 750 € na výplatu)
Je najvyžší čas vystúpiť z NATO.
Ani teba nikto nedrží.
Takže UA je agresor jak vyšitý.
Na svete sú štáty čo nemajú armádu a žije sa im dobre.
Slovensko nejde nikoho napadnúť.
Všetko má svojú históriu
Plyn nám zdražie v dôsledku vojny EU proti Putinovi.
Druhý krát nás čaká zdraženie plynu v dôsledku vojny proti Donaldovi.
PS: uvidíme ako nás EU po predýchani privedie do sakra chudoby.
Ukrajinská armáda stále okupuje ruské územie. Zelenskyj vyhlásil mesiac tlaku na Moskvu
No nie je UA agresor, keď okupuje ruské územie. Keby boli len ničitelia Ruska ,ale sú aj vrahovia ruského národa, keď každý deň zabijú 1500 ruských vojakov. Pritom Rusi zabijú sem tam dvoch až troch civilistov a štyroch vojakov UA denne.
PS: no to som si dal, teraz mám po chlebe v Pravde.
Tvrdenie ukrajinskej rozviedky nie je dokázane.
Ale je dokázane, že je to tvrdenie redakcie pravdy.
Holú pravdu má Propyläen. Že je to pravda dokazujú zmluvy pred II s.v.
NATO je na posilnenie veľmocí malými krajinami pod zámienkou ich ochrany - viď II s. v.
Už boli zbierky pre UA na zbrane, na financovanie štátu, aťd.
Kedy bude zbierka na padlých UA vojakov?
Aby to bolo kompletné, Joo (na čele opozície) tam príde robiť bordel.
Víťazne výroky Zelenského:
"Nikto neverí v naše víťazstvo tak ako ja. NIKTO."
Mám „Plán víťazstva“
Pamätajte, že Ukrajina vyhráva
Víťazna ofenzíva v Kursku (8.2.) - "Pri ofenzíve v Kursku sme stratili celkovo 125 vojakov"
Ukrajina za pomoci západu určite zvíťazí (neverte Putinovi)
Kto zabezpečí UA víťazstvo, tomu dáme Ukrajinu (pôdu, prírodne zdroje, nerastné suroviny)aj elektrárne
(UA nevie komu dať suroviny. Chce ich Macron , Británia , Tramp [a nechce sa podeliť] , a chce ich aj EU)
Vyhrávame a preto chceme mier podľa nás.
Zabudol som: „Putin čoskoro zomrie“ a víťazstvo je naše.
PS: už je načase aby vyhlásil víťazstvo, lebo inak tú vojnu nevyhraje.
Odporúčame