Fabriku v Berlíne zrejme podpálili na príkaz Moskvy. Rusi si páchateľov najímajú cez sociálne siete.
Ak je to tak, tak sa potom aj Nemci v srdci Nemecka Berlíne začínajú prikláňať k Rusku.
Fabriku v Berlíne zrejme podpálili na príkaz Moskvy. Rusi si páchateľov najímajú cez sociálne siete.
Ak je to tak, tak sa potom aj Nemci v srdci Nemecka Berlíne začínajú prikláňať k Rusku.
Mám dojem, že sa objavil ďalší hlupák typu Navaľnyj
A koľkože krajín neuznáva výroky súdu v Haagu a neuznáva súd v Haagu?
PS: vzhľadom k dvojakému metru sem patria aj západné štáty
Pán kapitalista, nemám hovnomety v hlave.
Tým končím debatu
Proruskehovnomety majú vo svojej hlave hovnomety miesto mozgu.
Snáď si nemyslíš, že Čínania nezohľadnili mzdy, keď sa rozhodli postaviť fabriku na Slovensku!
Energie tvoria veľkú položku vo výrobe.
Pre EU je Rusko nedôverihodne v dodávke energií.
Pre Čínu je Rusko dôverihodné v dodávkach enerií.
A tak Čína kupuje lacné energie z Ruska, za polovicu + lacná pracovná sila (voči západu) + domáce suroviny = elektroauta za polovicu.
Tomuto EU nemôže konkurovať , len spolupracovať.
Nejak sa obyvatelia odvracajú od Ukrajiny a prikláňajú sa k Rusku.
Už nielen nechcú bojovať za Ukrajinu, ale sa stávajú agentami Ruska.
Tým, že vymazali príspevok na skutočnú udalosť (zbombardovanie škôlky v Donbase) nevymažú históriu.
Ja by som išiel do Soči aj hneď.
Ja by som išiel do Soči aj hned´
bojovať v Rusku alebo na UA
EU sa v skutočnosti bojí priameho konfliktu s Ruskom. Ak by bol horúci konflikt s Ruskom, ako by sa zachovali imigranti? (už predstavujú na západe EU reálnu silu). Zrejme, keď vo svojej rodnej zemi nebojovali za svoju vlasť, za lepší život v nej, nebudú bojovať ani za EU. Pokým europania (vojaci) budú zažívať vojnové útrapy v prvej línii a mnohí padnú, imigranti prečkajú v zázemí s omnoho menšími útrapami. Po skončení vojnového požiaru sa imigranti dostanú pomerne lacno k majetku padlých europanov. (veď čo s ním) Daľší sa budú starať o vojnových invalidov na oplátku za ich majetok. Tak to vypadá, že imigranti vlastne na vojne zarobia.
PS: No neviem či by bola ochota (vojakov) bojovať v Rusku.
Lacné energie za polovicu z Ruska + lacná pracovná sila = elektroautá za polovicu.
PS: jedna záludna myšlienka. EU by mohla kúpiť celú produkciu (pre EU) a potom predávať s daňou 21% + . Tým by Čína dotovala EU.
Najlepšie odstrašenie je. Keď hneď na druhý deň migrantovi dáte prácu (obrazne) krompáč a lopatu a kopať kanál. Zároveň ho poučiť, keď nesplní denný výkon, nedostane stravu ani ubytovanie.
Súhlasím a dodám. Nenávisť ničí zdravie a niekedy aj zabíja.
Nie je to žiadny Slovák. Po Slovenský nevie ani cernúť. Rozpráva Ruský, viď. TV noviny. (má tlmočníka - naučil sa jednu vetu po Slovensky)
povedal by som, že je Ukrajinec
PS si na prvé miesto kladie porážku Smeru a nie prosperitu Slovenska. Z toho dôvodu aby v Bruseli poškodili Smer sú ochotný škodiť Slovensku.
Výsledkom toho je, že PS v podstaate uprednostňuje zahraničné záujmy na Slovensku pred záujmami Slovenska.
Rodu verný Slováci a politici aj keď celkom nesúhlasia s politikou vlády, nikdy, nikdy nebudú škodiť Slovensku a nikdy, nikdy nebudú konať proti záujmom Slovenska.
Náš víťaz volieb bude: Smer + Hlas + Republika !
PS si na prvé miesto kladie porážku Smeru a nie prosperitu Slovenska. Z toho dôvodu aby v Bruseli poškodili Smer sú ochotný škodiť Slovensku.
Výsledkom toho je, že PS v podstaate uprednostňuje zahraničné záujmy na Slovensku pred záujmami Slovenska.
Rodu verný Slováci a politici aj keď celkom nesúhlasia s politikou vlády, nikdy, nikdy nebudú škodiť Slovensku a nikdy, nikdy nebudú konať proti záujmom Slovenska.
Náš víťaz volieb bude: Smer + Hlas + Republika !
PS si na prvé miesto kladie porážku Smeru a nie prosperitu Slovenska. Z toho dôvodu aby v Bruseli poškodili Smer sú ochotný škodiť Slovensku.
Výsledkom toho je, že PS v podstaate uprednostňuje zahraničné záujmy na Slovensku pred záujmami Slovenska.
Rodu verný Slováci a politici aj keď celkom nesúhlasia s politikou vlády, nikdy, nikdy nebudú škodiť Slovensku a nikdy, nikdy nebudú konať proti záujmom Slovenska.
Náš víťaz volieb bude: Smer + Hlas + Republika !
PS si na prvé miesto kladie porážku Smeru a nie prosperitu Slovenska. Z toho dôvodu aby v Bruseli poškodili Smer sú ochotný škodiť Slovensku.
Výsledkom toho je, že PS v podstaate uprednostňuje zahraničné záujmy na Slovensku pred záujmami Slovenska.
Rodu verný Slováci a politici aj keď celkom nesúhlasia s politikou vlády, nikdy, nikdy nebudú škodiť Slovensku a nikdy, nikdy nebudú konať proti záujmom Slovenska.
Náš víťaz volieb bude: Smer + Hlas + Republika !
Odporúčame