Putin plánuje dobyť miliónové mesto Charkov a ukončiť vojnu. Druhý scenár je však horší, tvrdí zdroj z Kremľa
petermzv
...nevedia, že prečo sa to deje.
Podľa môjho názoru, hlavný podiel na tejto situácii ma NATO (pod vedením user)
Všetko má svoju históriu. Nič nevznikne len tak z ničoho nič.
Jeden z viacerých príkladov.
Zámerne sa nespomína, že user v r. 2019 začalo stavať vojenskú základňu amerického námorníctva v Očakove – neďaleko Odesy. No a Rusko po márnych upozorneniach začalo konať. (Rusko navrhovalo neutralitu UA. S čím západ nesúhlasil. (neutrálna UA mohla obchodovať ako s ruskom, tak so západom ....)
PS: Treba sa zamyslieť ako by sa zachovalo USA na mieste Ruska. V r.1962 vtedajší SSSR postavil raketový základňu na Kube. Vtedy USA jasne prehlásila, keď sa nezruší ruská základna bude nasledovať III.sv.vojna (nukleárna).
Nikoho sa nezastávam, ale taká je skutočnosť.