Každá veľmoc má na rováši.
Teraz daj chronologicky USA.
Ak nie, potom si u mňa pokrytec s dvoma metrami.
Každá veľmoc má na rováši.
Teraz daj chronologicky USA.
Ak nie, potom si u mňa pokrytec s dvoma metrami.
Exilovy Slovak
Pravdu máte. Bilčík je nielen zapredanec ale aj vlastizradca, skratka dva v jednom (človeku)
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum: So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!!
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum: So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!!
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum: So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum: So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum: So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!
Mate pravdu , nebolo to v roku 1998. Bolo to Československo v 68.
Ďakujem za upozornenie.
Nebolo to dobre, ale vďaka Dubčekovi a gen. Svobodovi sme tu nemali terajšiu UA
gejza_m
Nerozumieš čo je napísane. V Mníchove podpísali dohodu tretie mocnosti!
Odkaz veľmi úspešnej panovníčky Márie Terézie, ktorá žila v období vojen v Európe (pre Zelinskeho).
Nikdy nezabúdajme, že aj priemerný mier je lepší ako úspešná vojna.
P.S.: po vojne tak, či onak vždy zostane krajina zničená a národ s ňou
Dobrý príklad, viď. Československo v 98 po vpáde vojsk Waršavskej zmluvy do ČSR. Krajina ani národ nebol zničený!
Neviem, prečo by som mal veriť niečomu čo nie je..
Na svete je 193 krajín, z toho odsúdilo KLDR za dodávku zbraní do Ruska 47 krajín (nemalo to byt náhodou 44 krajín?). Takže KLDR neodsúdilo 146 krajín. Z toho vyplýva, že neporovnateľne veľká väčšina štátov má iný názor ako kolektívny západ.
Rusko ani nemuselo požiadať Nemecko o vydanie Navalného.
Navalný prišiel sám do Ruska. (postaralo sa Nemecko)
Nikde som nepísal, že chcem raz ten západ určite poraziť.
Militarizácia je veľmi nákladná vec, ktorá spôsobuje ochudobnenie národa. Čím väčšia militarizácia, tým väčšia chudoba.
Nielen Rusko a Ukrajina sa pustili do pretekov v zbrojení. Aj západ sa preteká v zbrojení. Militarizácia sa začína prejavovať aj v EU. Momentálne v Nemecku prebieha celoštátna demonštrácia. pretože nemá financie na podporu poľnohospodárstva ale na výrobu zbraní nechýbajú financie.
Ideme dolu brehom, držte si klobúky.
Tak, tak, Pellegríny na hrad!
Nech žije Pellegríny.
Tak, tak, Pellegríny na hrad!
Nech žije Pellegríny.
Tak, tak, Pellegríny na hrad!
Nech žije Pellegríny.
Tak, tak, Pellegríny na hrad!
Nech žije Pellegríny.
Odporúčame