Jožinko I. alias Mr. Gogo
Daj si vyložiť právnikom túto vetu (nie politikom z NATO)
že bezodkladne podnikne sama a v súlade s ostatnými stranami TAKU AKCIU, AKU BUDE POVAŽVAŤ ZA POTREBNÚ. !!!
Jožinko I. alias Mr. Gogo
Daj si vyložiť právnikom túto vetu (nie politikom z NATO)
že bezodkladne podnikne sama a v súlade s ostatnými stranami TAKU AKCIU, AKU BUDE POVAŽVAŤ ZA POTREBNÚ. !!!
Súhlasím, možno aj čiastočne videl -tvoj názor, ale nie úplne a až na samé dno.
Reakcia na už zmazaný príspevok v ktorom bolo Ruske a Ficoidne swine.
ovcovolič - kultúra PS.
Voľby prezidenta sa blížia. Slováci všímajte si voličov PS, ich kultúru predstavuje ovcovolič.
Slováci voľte s rozumne, nie kultúru ovcovoliča, ktorú predstavuje Korčok.
Navalnyj bol hlupák – nevidel čo sa okolo neho deje.
Navalnyj bol hlupák – nevidel čo sa okolo neho deje.
Navalnyj bol hlupák – nevidel čo sa okolo neho deje.
Už to bolo publikovane v marci 2022. – aká to predvídavosť obyvateľov, nie platených politikov
(Droga ničí uživateľa, vzťahy, financie)
Západ má novú drogu (a s ním i Slovensko) zvanú sankcie.
Západ si vybudoval závislosť na sankciach. Už nemôže bez nich žiť.
Zároveň začína platiť nove ale známe heslo: So sankciami na večne časy a nikdy inak.
Navalnyj bol hlupák – nevidel čo sa okolo neho deje.
Navalnyj bol hlupák – nevidel čo sa okolo neho deje.
V našej krčme, Royal Saloon dedinskí politici preberali situáciu na Ukrajinu.
Fero začal rozpravu najnovšou správou z vojenského súperenia na Ukrajine.
Pre Ukrajinu je ústup výhra. Pre Rusko je postup prehra.
Odkiaľ máš takú neuveriteľnú správu spýtal sa Tono..
Včera na brífingu to povedal Zelenskyj. A ten vždy hovorí len pravdu, preto si ho západ tak veľmi váži. Pre nechápavých novinárov to Zelenskyj aj hneď vysvetlil.
Tým, že sme ustúpili, sme zachránili život stovkám našich vojakov a to je naša veľká výhra. No a keď sme mi vyhrali, tak potom Rusko muselo prehrať. To dá rozum, no nie? Zdôraznil novinárom.
V našej krčme, Ranč Saloon dedinskí politici preberali situáciu na Ukrajinu.
Fero začal rozpravu najnovšou správou z vojenského súperenia na Ukrajine.
Pre Ukrajinu je ústup výhra. Pre Rusko je postup prehra.
Odkiaľ máš takú neuveriteľnú správu spýtal sa Tono..
Včera na brífingu to povedal Zelenskyj. A ten vždy hovorí len pravdu, preto si ho západ tak veľmi váži. Pre nechápavých novinárov to Zelenskyj aj hneď vysvetlil.
Tým, že sme ustúpili, sme zachránili život stovkám našich vojakov a to je naša veľká výhra. No a keď sme mi vyhrali, tak potom Rusko muselo prehrať. To dá rozum, no nie? Zdôraznil novinárom.
Na UA bol mier dokedy tam nebol štátny prevrat, až potom to všetko začalo.
Teraz je na západe aby sa o tých nemajetných bezdomovcov postaral západ.
Ak ste si nevšimli, tak západ zhabal majetky tým čo boli za Putina (to je v poriadku)
Teraz idú zhabať majetky tým čo sú proti Putinovi (to nie je v poriadku)
PS: len poukazujem.
Popisuje zde také mnohá zajímavá setkání s pamětníky a zverějňuje utajované zápisy z vleklých a dramatických jednání o navrácení československého měnového zlata, jež bylo podmíněno tím, že Československo zaplatí USA a Velké Británii “daň za osvobození“, do niž spadaly mimo jiné uniformy a výzbroj nejenom živých, ale i padlých vojáku, včetně bomb, které naši letci shodili na Německo. Kdyby to tenkrát čechoslováci věděli, utíkali by i pak posilovat řady“spojencu“ ?
Na spojence ale my máme odjakživa smulu, viz Mníchovská dohoda (Anglie a Francie). Přesto ale tisíce našich mužu odešlo bojovat proti Hitlerovi právě do těchto zemí. Vrcholem všeho ale bylo, že Velká Británie účtovala váde Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoch, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československých vojáku, a to i těch, kteři jako letci zachraňovali Velkou Británii. A co je ještě více zarážejíci, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli. (Viz kniha Stanislava Motla “Kam zmizel zlatý poklad republiky“.
Keď nebudeme chcieť aby nás ochraňovali, tak nás zbombardujú.
Biden v januári pri porade v bielom dome predostrel podobnú myšlienku.
USA uvažujú o zmene zmluvy NATO. Záväzok kolektívnej obrany, zmeniť na záväzok finančný.
Biden zmenu odôvodnil , že user vojská nechcú prísť do stretu s vojskami Ruska.
PS: ak čítam medzi riadkami, USA nechce aby ich vojaci zomierali v EU.
cervenohnedy soustruh
Tvoja úvaha:
Kedže ja som taký múdri, tak ostatní musia byť sprostý.
Odporúčame