Doplnil by som Kimky 20:59,
všelijako to môže dopadnúť, jedna z možností. Ale skôr ako padne Rusko sa konflikt rozšíri po celej Európe. Počas toho by nastúpila do konfliktu aj Čína, pretože po páde Ruska by bola priamo ohrozená. (nedovolila by aby NATO obsadilo Rusko). Nástupom Číny by sa pomery v Európe zásadne zmenili až tak, že by Čina prevalcovala Európu. No a po skončení by Si – Tin urobil z Putina miestodržiteľa Európy (veď čo by neurobil pre svojho kamaráta).


