„Zlovensko" dostalo po prstoch
Ziadnemu zastupcovy OLANO nik este v RTVS nepovedal, ze ho do diskusnej relacie nepustia (alebo vies o nejakom pripade). Sam si pamatam, ze taketo zmeny sa uz vo viacerych relaciach udiali. S tym, ze Smer nemal milion hlasov mas mozno pravdu, ale aj zastupca pol miliona volicov, by mal dostat priestor v nasom "verejnopravnom" mediu, aby mohol obhajovat ich zaujmy, zvlast ak je tam zastupca inej casti volicov, ktoremu je to umoznene.
Co sa tyka rusok, tak tu je odkaz.
https://standard.sk/324209/povinne-nosenie-r…