Na primitíva škoda reagovat
Na primitíva škoda reagovat
Aj to vieme až od 89-teho ..
Dúfam, že už aj ten najsrostejsi smerák pochopil, kto je skutočným americkom agentom a kto kope proti vlastným krajinám.
Nič nové, pomery v ruskej armáde sú známe od 89-teho....
Dve skorumpované prasce budú zas robiť problémy, treba ich dať dole, jedno v apríli, druhé čím skor
Honelnik sa opäť vygrcal po prepitej noci
Korupcia na najvyšších miestach neexistuje. Opäť.
INFOVOJNA, armádny magazín, či Slobodný vysielač ?
Hej len ty chápeš .... A Chmelar a Blaha, všetci ostatní sú úplne mimo, že ? :D
:D je to väčší blbec ako sme čakali .
Na Barteka treba silny žalúdok. Či už na zrakový alebo sluchovým vnem ...
Michelko spisovateľ ? Myslíš ako Banas ? : D
Sušnik kremlobot len plní svoju misiu, ktorej konečným cieľom je stať sa zvazovou republikou RF
Zeriete, zeriete, smerácke seno
Cepiga s Myskinom si prišli pozrieť kultúrne pamiatky
INFOVOJNE dnes vyrazí poistky....
Dočkas sa,, basy budú plne smeráci kov
Gramatika ty ide, teraz ešte popracuj na čítaní z porozumením...
Nič sa nebojte vlastenci, nás pán, pán prezident Putin všetkých týchto vlastizradcou raz povihazuje s okien.
Už aby tam bol pán Para alebo Lintner. A bude kľud, celý svet nám bude závisieť generálneho prokur(v)átora .
Odporúčame