Tak aspom Brusel.
Takto sa to robí ! A teraz na Paríž, Berlín, Londýn, raz a prevzdy skoncujeme s liberálnym I fašistami a pomôžeme nášmu pánovi, pánovi prezidentovi Putinovi. Veď je to jedno, či Oresniky alebo Pershingy ! Na Bruseeeeel....
Nebude treba... Poupratuje tam raz a prevzdy nás pán, nás pán prezident Putin. Oresniky sú už pripravené skoncovať s liberálnym fašizmom.
Rusi mali vždy brutálne straty. To je hold Ruska tradícia a osud muzikov.
Extrémisti pomaly ale isto končia, to dochádza už aj najsprostejsiemu smerákovi.
Čierna kocka je biela guľa.
Nemôže byť každý abstinent ako Fico.
Nie nie, Rusko sa nevyhrážal, Rusko chce mier, teda skôr východnú Európu tak ako kedysi.
Presne tak, rovnako ako Gronsko patri USA. a juh Felvideku Maďarsku ! Za slobodné Baskicko !
Tvoja kolaborantska sa dušička to nemôže vnímať inak
Nebude potrebné.... Rusko sa odrovnal samo.
Ukáž ako vieš z toho tešiť ! Aspom ako Michelko ?
Potom je všetko tak, ako má byť !
Je to vlastenec ! Ako každý slovenský sociálny demokrat. Potom by aj slovenskí sociálni demokrati museli byť náckovia ...
Načo toľko obáv. Ako rus príde, tak predsa aj odíde, ako povedal pán Kaliňák. Ano, môže to trvať desaťročia a tráva tam už 100 rokov nebude rast, ale v podstate o nič nejde.
Mal by radšej vypúšťať holubice mieru ako nás priemer prognostik týždeň pred ruskou agresiou....
Tomu hovoríme u nás v novorosiji mier !
Z našimi slovanskými aziatskymi bratmi raz a navždy pohlusime všetkých fašistických slnieckarskych gaybruselskych banderoUcoU.
To bola liberalno-fasisticka loď a pán Fico určite nášmu pánovi, pánovi prezidentovi Putinovi poďakuje za dobre vykonanú prácu. Zároveň mi vlastenci ziadame, aby nás pán, pán prezident Putin na tú liberalno-fasisticku gaybruselsku kaviarensku strbavu na Dunaji poslal aspom jeden malý Oresnik a vyduril ich z ich kaviarenskych brlohov.
Odporúčame