Stále si si nevšimol, že títo rozdeľujú ľudí vždy a pri každej príležitosti? Asi im to robí dobre.
Stále si si nevšimol, že títo rozdeľujú ľudí vždy a pri každej príležitosti? Asi im to robí dobre.
... takže nakoniec nebudú mať nič... kto v parlamente by to schválil?
Možno si len nevidel tie správne veci, ktoré by ti nedovolili napísať, čo si napísal.
Vypráskal nás Barys Astana, pozdrav pre pána Šatana.
"...rovnako ako nejde o platy..."
Tak nič:)))))
Nie, nebol to váš najlepší výkon na turnaji, s Kanadou ste hrali lepšie. Iba ak hľadíte na výsledné skóre.
Každý zápas je iný. A navyše našim nevyhovuje, keď súper nehrá a zápas nemá tempo. Vtedy sa radi prispôsobia...
Netrebá...a potom ťa vytrepe Barys Astana..
Alebo...je tu aj možnosť, žeby nešlo len o pár mesiacov?
Áno a ako máme chránené nebo?
Gratulujem k tomuto úspechu:)))
Í, í, í a zase í... A ty tu niekomu nadávaš? Prvá a posledná tvoja veta opisuje práve teba samého:)))
Jáj ty stokilová železná guľa, kto si ťa dá na nohu a skočí do vody?
Super chalani. Koľko našich hrá a koľko Kanaďanov nehrá v NHL? Hudáček mal pár gólov na hokejke, škoda... Ale svieti ako najtrestanejší hráč turnaja:(
Hlavne treba rozmýšľať, čo tí úradníci môžu a musia stihnúť za ten krátky čas. Určite majú 30 dní na čokoľvek...
...ale aj v rámci sebazáchovy a vlastnej ochrany musia vykonať v rezortoch audity. Je to pozitívum aj pre nastupujúcu garnitúru ale aj pre voličov, ale...
Neboli hlavne pre toto vybraní ľudia prevažne z liberálneho tábora? Nebude toto snaha skompromitovať vládne strany pre profit PS? Nebudeme sledovať len samé kauzy až do volieb? Neviem, uvidime:)))
Nedáva ti to zmysel, čo si napísal, ale to je tak vždy.
Dobre. Priame porovnanie príde v pondelok 15:20. Držím palce!
...a bony nechcete?
Odporúčame