Zajtra debil vo Zvolene, 19:00 kino Podborová. Kto ho chce vrúcne privítať?
Zajtra debil vo Zvolene, 19:00 kino Podborová. Kto ho chce vrúcne privítať?
Nechcem vyrušovať, len sa pýtam, kam smeruje ten výber. Ako som povedal, nenechajte sa vyrušovať a užívajte...
Tu je recept na všetko:)))
Chaosom z vodky v jeho makovici?
Ešte ma prvý dojem nikdy nesklamal. Kuknem a vidím. Hovorím to od začiatku, čo matovič priniesol je banda plagiátorov, podvodníkov, prospeškárov, hlupákov a zlodejov.
Čo iné mohol pacient, plagiátor a daňový podvodník priniesť do služby štátu?
Kto by tu čakal viac?
Nebezpečný...
Len to už prosím nikde inde nehovor. Stačí, že to o tebe v Pravde vieme:)))
...ozaj a v Saske si zaparkoval a zapadol presne medzi svojich:)))
http://www.cas.sk/clanok/2795213/Nadavky--ur…
...na Štandarde sú aj 2 videjká...z dvoch pohľadov:)))
Aj matovič sa zrazil s realitou pred NR SR:)))
To akože vážne?
Minister s príjmom 6000 mesačne sa smrteľne vážne tvári, ako idú pomáhať najchudobnejším stovkou za rok?
Rubbish...
Aj ja dúfam, že uroní slzičku v airbuse po vzlete do Ohnivého kruhu.
Nejaký múdry človek postrehol a nebál sa napísať, že slečna prezidentka jednou rukou hladká ukrajinské dieťa a druhou podpisuje dodávky zbraní:(
Marián, to fakt?
Tak za 1) s prídelovými lístkami prichádzajú dementmi z oľano.
A za 2) opica je už u Demokratov.
Hmmm a čo ak si ich vyberali na prežitie?
Nie každý je vypatlaný.
...a najväčšia sranda, akí sú títo bývalí smeráci pre všetkých prijatelní... Logika dnešných dní. Tak buď, alebo ...
Aj z Rotary klubu bude vyhadzov, ak nebude "niekto"?
Odporúčame