heger povedal, tak to tak bude a basta!
heger povedal, tak to tak bude a basta!
Všetko v najlepšom poriadku. Kontinuita zabezpečená.
Heger poverený:)))))))) to je samec:)))))))
A možno aj vymenuje. Ale až po termíne, kedy by sa ešte stihli vyhlásiť voľby pred letom.
Som si myslel, že najdôležitejšie (pre kontinuitu) je teraz ministerstvo vojny, ale inak súhlasím.
V popiskoch obrázkov. Nowa moda.
Kopte, kopte, bude mať 40%.
A čo má alebo mal mať Fico s Volvom? To je kapánek dopletkané.
Nie, nevšimol. Novinári zašli priďaleko pri obhajovaní neibhájiteľného. Článok je pamflet.
OK, ak to je podľa teba hanlivé:)))
O súdruhoch z iných strán také nemáš, alebo nedáš? Aj o agentoch a spolupracujúcich s ŠTB...
Joj ty si ho ale očiernil:)))
Čo máš vyron z komunistov, či čo tu pletieš?
Pozri na tých aktuálne pri moci, u nás aj v EÚ... sú omnoho horší:(
Wow, takže piate výročie vraždy novinára a jeho snúbenice trvá týždeň, rok, aspoň do volieb alebo koľko len budete potrebovať? Potom sa čudujete, že vás ľudia majú plné zuby? O faktoch ani nehovorím. Však toto už trvá 5+ rokov...odkedy sa dement z TT začal rozdrapovať na plačovkách!!!
Ozaj a kľudne ma za toto obviňte z podpory terorizmu. To vám ide najlepšie, podliaci.
Pod schránkami máme takú škatuľu...nie nič tajné neboj vevča...hádžeme tam letáky, čo nečítame...tam pôjdu aj tie tvoje. Hlavne cieľavedomo, transparentne, pre ľudí:)))
...a ten príklad?
Odporúčame