... prepustený slušákmi, ktorých ste si zvolili.
... prepustený slušákmi, ktorých ste si zvolili.
A zrovna akceptovaná za všetkých slušákov typu čaputová, osuský, benčík, kolíková, heger, naď, matovič, šeliga....gratulujem Slušnému Slovensku!!! Nikdy viac.
A čo robili prdi z opozície za jeho vlády?
Dennodenné tlačovky plné osočovania a lží od velikánov ako matovič, remišová, nicholsonová, galko, rajtár a celé vyhodené demokrídlo SAS ...
Tsa a pivo Kelt 1,5 l stálo v akcii 1,19 a deň po akcii 1,15:)))
Tak a spravia z toho šírenie poplašnej správy:)))
Za 3 roky niečo spísali a nestihli ani rozbehnúť. Vyzerá to tak, že už na to hádžu bobky, aby neskôr mohli osočovať druhých. Jak typické...
Ten jej nezapadá do žiadnej z obľúbených kategórii, za ktoré by sa postavila na čelo sprievodu:(
# je pohľadom pre bohov...
Aj pohľad na neho jeho pohľadom pre boha ... vychutnám si ho až do konca, a ten sa blíži.
Veď dostával nakladačku od moderátora, to sa dobre počúva.
A že na plot nič nenamalovali...že to potom odlepili. Takže dementi nalepili, odfotili a odlepili. Aké veľkolepé, aké hrdinské...
Vypočujte si blázna dnes u Závodského. Klamal ako zmyslov zbavený. 9 všetkom a Závodský ho krásne krútil.
Braňo, dnes palec hore!
Počkám si na ďalšie dobrodružstvo USA a budem pátrať, ako naň zareaguješ ty a tebe podobní moralisti. Už aj tuším, kde to bude. Nikto tu nič neobhajuje. Keď nevreštím proti a nešpiním na Rusov...logicky podľa takých ako ty obhajujem. Jak biedne, jak plytké:)))
"Inak sa vojna skončí."
...treba to jasnejšie?
Koľko % HDP bude potom treba na zbrojenie, koľko vojakov, koľko miliárd na zabezpečenie potrebného množstva výzbroje, koľko lietadiel, tankov...bude treba?
Oh, 27-ky som myslel.
Poznáš zmysel slová možno?
Nebuď lepkavý. Všetko zlo čo narobilo USA vo svete takí ako ty prehliadajú... takže vaše argumenty sú neuveriteľné až smiešne.
Porovnávaš neporovnateľné. Rusko si vybavuje účty s UA a nevidím žiadne náznaky, že by chceli bezdôvodne pokračovať a napadnúť krajinu NATO. Kým si to naši reprezentanti vyslovene nevypýtajú. Nie, UA nie je náš spojenec, to len naši spojenci tam majú svoje záujmy.
Odporúčame