To fakt nestačí vedieť hrať tenis? :)))
To fakt nestačí vedieť hrať tenis? :)))
Súhlasím, len... včera pribudlo 30 obetí ochorenia COVID-19, spolu od začiatku epidémie už 16 665.
Ja neviem, nejak mi to jej vyjadrenie o poddaných a kráľoch nesedí. To kráľov mlátia poddaných drábi alebo naopak?
To nevidia, čo tu ľuďom spôsobujú svojim vládnutím, čo nám prinesie nimi pretláčaná zmluva o obrannej spolupráci s USA? Koho tu chcú ešte ukľudňovať a klamať? Všetka zloba a neistota prichádza zhora. Ľudia proste s vami nesúhlasia a vy aj s vládou určite nemáte mandát presadiť čokoľvek a to aj cez mŕtvoly.
Ja neviem, nejak mi to jej vyjadrenie nesedí. To kráľov mlátia poddaných drábi alebo naopak?
To nevidia, čo tu ľuďom spôsobujú svojim vládnutím, čo nám prinesie nimi pretláčaná zmluva o obrannej spolupráce s USA? Koho tu chcú ešte ukľudňovať a klamať? Všetka zloba a neistota prichádza zhora.
A mne sa páčila najviac, keď ešte pred voľbami visela u nás na staničnej budove. Ale ako visela, tak nepresvedčila:)))
Šak preto išiel, lebo celebrita zavelila, hahá...
Keby to tak bolo, nechceli by ho z tade vyhodiť.
A na FB píše, že najväčší úspech Slovenska bola expozícia v Dubaji. Miesto toho aby radšej Dubaj už nikdy v živote nespomenul. Títo sú fakt dokonale vyzobaní.
Prúser ako prúser:)))
Rozumiem, kam tým mieriš, ale títo sú xtra!!! Veľké slová, silné drísty a realita komplet opačná. Prďolovia....
Bolo na to celé leto a aj ďalšie bude. A nič sa nedosiahne spievaním a skandovaním.
Asi sa im viac páčil marektodal....
Děfky prolhané:)))
Už ten, kto ju vytiahol na štátnu tajomníčku, je vinný... Takéto veci prehliadnuť...
My čakáme na iný správny krok, to keď budete prekračovať brány väznice:)))
Spolok drbnutých:)))
Tam páľ do prvej lajny na front a nesmraď tu. Načo takí ako ty ešte musia veci zhoršovať? Nestačia hlupáci pri moci?
Asi im matovič robil pravidlá turnaja...
Odporúčame