...a trtkovi čo precitol, zmenili lieky?
Veď áno. Záleží na tom, kto sa sťažuje. Tá trať sa ale nedala porovnať s totálne rozbitou cestou.
Tak. A amíci lietajú inak. Kľudne 24 hodín v kuse. Rezidenti tešte sa:(((
Ak aj investície a rekonštrukcie prebehnú, v akom stave to všetko bude po 11 rokoch používania?
Na letiskách máme o.i. riadiace veže, svetlotechniku, meteoslužbu, sokoliarov a plašiçov vtákov, rádiové á radiolokačné prostriedky s krytie atď. Toto všetko budú "operačne riadiť" amíci? To je proste blivajz a nie zmluva.
A nemali podmienky na tej "zlej" trati všetky rovnaké?
Peťa, tieto hviezdne maniere sa ti nehodia. Držím palce do 2. kola.
1. Pri plnom rešpektovaní suverenity a zákonov Slovenskej republiky sú ozbrojené sily USA oprávnené operačne riadiť dohodnuté zariadenia a priestory na účely prístupu a používania ozbrojenými silami USA...
2. Na podporu týchto činností a účelov Slovenská republika oprávňuje ozbrojené sily USA vykonávať kontrolu vstupu do dohodnutých zariadení a priestorov alebo ich častí, ktoré boli poskytnuté na výhradné použitie ozbrojenými silami USA...
naď sa hrá na slovíčka? My nie:)))
Alebo z toho celkom jasne vyplýva, že mu záleží len na podpise zmluvy a nič iné ho nezaujíma. Ani ak nebude minister... Preč s naďom, preč s oľano.
A čo im vydali pod ich jurisdikciu či na výhradné používanie?
Treba si aj prečítať, o čom hlasovali...
Pretože sa ľudia vykašľali na voľby do EP. BA kaviareň zvolila toľkých z PS do EP, záhadne sa do NR SR nedostali. Jasné, nie?
Sebranka kaviarenská...
Ľudkovia, nevynechajte žiadne voľby. Ani tie miestne ani tie do EP. Potom nás reprezentuje takáto sebranka prevažne z Blaaaaávy.
Slovensko je očividne aktuálne veleďôležité svojou polohou.
Podľa Naďa sú to všetko ruskí agenti:))))))
A takýto výkvet nám sem vpustí tisíce amerických vojakov aj s výzbrojou. Na FB sa tvári, že je to už hotová vec a môžme sa aj rozkrájať...
Presne tak. Navyše analytik kdekoľvek spoza hraníc a jeho názory a výklady má absolútne nezaujímajú.
...aj rozdiely medzi tým, čo je/nie je v navrhovanej zmluve a čo majú ostatné štáty v podobných zmluvách. Vládne tí banda zapredadaných diletantov. Normálny človek by nemohol toto priniesť na svetlo sveta:)))
Čítal, hlupáčik. Aj 30 strán pripomienok z GP.
Spojenci z NATO. Zabezpečuje nám to členstvo.
Magor z trnavy pomíňal na nezmysly omnoho viac ako dajú usáci za okupáciu. Kupovanie novinárov, testovanie, očkovacie šialenstvo a podpora...a tých 100 miliónov tiež nie je pevne zmluvne stanovené:)))
Nechcem tu rozvádzať žiadne konšpirácie ani rozvíjať protiamerické vášne. Len by som sa tak spýtal...a čo dobré nám to prinesie? Aha...nič, takže ďakujem, neprosím. Okrem americkej prítomnosti, základní, presunu a rozmiestnenia nedefinovaných zbraní a ohrozenia bezpečnosti vlastného územia a obyvateľov holé nič a úplné ho...
Ľudstvo prekonalo všetky ich varianty a vírus zoslabuje...to je na porazenie.
Koľkí len sa dali oklamať... prečo? Nekomentujem, nebolo by to slušné. A najhoršie je, že najbližšie sa zas dajú oklamať aby opäť prišli na to, že siahli vedľa.
Z tohto všetkého už musí byť zle aj Lipšicovi.
Ty ani nevieš, kto je podpísaný pod tým dokumentom z GP, ale drístať budeš, uderený...
Odporúčame