Potvrdené, olympiáda bude bez hráčov NHL. Šatan: Šanca pre ďalších
Áno, viem. Dobre ale vieme, ako je to s uvoľňovaním hráčov NHL na vrcholné podujatia. Nebude to prvý krát a je to na škodu športu. Olympiáda je o tom, že si merajú sily najlepší športovci. Sviatok športu.
NHL si ide svoju politiku. Zarába sama na sebe. Netrápi ich nič mimo. Raz sú to poistky hráčov, raz sú to politické techtle, raz pandémia... Proste buď chcem alebo nie a ani tak nezáleží prečo.
Samozrejme tam nemáme toľko kľúčových a kvalitných hráčov, ktorí by nám mohli chýbať. Myslím to skôr všeobecne. Vidieť najlepších z najlepších a nezáleží, či v našom tíme.