...asi ako drahá nevesta
Kým bude hnutie Sme rodina vo vládnej koalícii, tak... bwahahaha.
Keď už sa to pýta bývalý policajt na dôchodku, tak už fakt nemám slov. Vinu treba dokázať a vinníka odsúdiť...bla-bla-bla. Kým to tak nie je, ste všetci smiešny. Snílkovia:)))
Tí niektorí novinári majú info od vyšetrovateľov už niekoľko rokov. Ľudia sú tam zrejme podchytení zo všetkých strán.
Zase a stále dookola? Že to niekoho ešte baví...
Bože...nie tak nahlas. Na to štátny rozpočet EŠTE nemyslel.
To bude tým, že na voľby do EP každý hodí Bobek. Sami si za to môžme.
Smutné. Aj ja keď som bol, kolabovalo mladé dievča. Dosť nepríjemný pohľad.
Ja dúfam, že zaplatia úplne za všetko.
Aj platy poslancov chcel znížiť...ten toho nadrístal.
No aleeeeé...svojim práve rekonštruuje sídlisko. Ževraj František... A že sa to neoplatí...
Ani nečakaj, kým odpovedáš sám sebe:)))
Tiež som zvedavý, či to bude 2:1 alebo 2:1.
Ale ani Tigra nevydali tomu, kto vydal zatykač.
Podľa toho, kto má dispozičné právo s účtom olano:)))
Čo za experta nám tu zase tlačia do priazne?
To sú infošky pre ich voličov, čo im aj sídlisko pulírujú na chvíľu.
...v tomto roku... takže zbytočne čítať ďalej. Kedy že sa začalo s očkovaním? Osobne som sa dostal na radu v 4. mesiaci, druhá dávka v 7. mesiaci. Čo tomu zase splietajú a krivia štatistiky?
A to vám musel Fico f telke povedať, neschopáci?
Odporúčame