Tak. Ale títo magori sú tak nasiaknutí nenávisťou k jednej osobe, nanajvýš politikom jednej strany, že je zbytočné na nich reagovať. Žiadny dôkaz nie je dosť dobrý... Treba ich nechať, nenávisť ich zožerie sama.
Tak. Ale títo magori sú tak nasiaknutí nenávisťou k jednej osobe, nanajvýš politikom jednej strany, že je zbytočné na nich reagovať. Žiadny dôkaz nie je dosť dobrý... Treba ich nechať, nenávisť ich zožerie sama.
Zas im idú dotr.... preferencie? To beriem.
...ale oni už svoj cieľ takmer dosiahli...
:)))
...a ja som čakal, že sa niečo cenné dozviem, súdruh profesor.
To si ty, Jarko? Jarko z mimovládky teraz náhodný minister? Ak nie, ospravedlňujem sa, ale znelo to tak. Ako keď niekto povie...20 rokov sme pomáhali v Afganistane a teraz toto...a je rok a pol ministrom:)))
To hej. A to im spomenutým v titulku ešte najviac vadí toto - Bonus zaplatia bohatí.
Ups, presun do KDR. Toto mi hlava neberie.
Spartan má kapacitu 60 pasažierov, tak uvidíme.
Nedoplatí. Libtardi budú horalky na raňajky, obed aj večeru. Aj po čistení zubov.
Sú aj strany či skupiny ľudí za niečo alebo proti...
Nooo neviem, ale stačila mi dnes prvá časť tlačovky Pellegriniho.
Miesto vyčítania segregácie, nezákonností a rôznych banov vyčíta vláde, že nefungujú aplikácie na kontrolu Covid pasov.
...a potom že klesá, šák on by aj s matovičom išiel. Jedna fajta.
++++++++++
"Kollár: Otázku prijatia Afgancov by mali riešiť hlavne USA, oni tento chaos spôsobili"
...wooooooow kým napočítate do 3 toto už platiť z jeho úst nebude. Kollár, držať hubu je zlato.
... keď ľudí vytočia (f. autocorrection)
Hmmm, ono to asi funguje. Aj Penta predala Mecom.
Kaliňák povedal, že dodatočne to bolo prefinancované z eurofondov.
Odporúčame