...ale no... pomalšie.
Nie náhodou magor povedal, že sme zaplatili až po vypovedaní zmluvy Rusmi?
...ale no... pomalšie.
Nie náhodou magor povedal, že sme zaplatili až po vypovedaní zmluvy Rusmi?
Tak a lavína je spustená. Spustil si ju sám magor. Ale ako ho odvolať keď sám magor je olano a to je jeho sročka?
...krajiny ktoré prvá vlna len tak štrajchla...
...gruppen testy predsa naďalej pokračujú. Ani z okresu bez testu!
Kým nie je vonku zmluva, korešpondencie a kým sa k dôvodom oficiálne nevyjadrila Rusi... všetko okolo toho napísané je len bla bla bla.
Si prišiel späť nejaký obrodený:)))
On sa tak správa odkedy je v parlamente...teda na očiach verejnosti.
matovičovi zase dekel vyrazí. Dúfam, že už nafurt.
Testovací špinavci. Už sa vám to kráti:)))
... tak som medicínsky nevzdelaný, že mi ani ten link nejde otvoriť...
No hej, ale za to môže nagy, lebo ešte nezaplatil za rádiolokátory:)) )
Za chvíľu to bude od 18 a zistíme, že máme zaočkovanosť 30%.
Kde súdruhovia spravili chybu?
Presne tak, nikto to nechce vziať na seba, ako by matelko chcel! Ani ameritzivlezci, ani opozícia :))) A prečo by aj mala, keď blázon má ústavnú väčšinu? Len v ktorom ústave...
Veľa ľudí odmieta experimentálne vakcíny. A to sú všetky.
... a sú aj takí, čo to stále nevidia. Ale vidia po jeho boku jedinú možnosť dostať sa hore.
Správne, ale niet toho, kto by za to dal ruku do ohňa a prevzal zodpovednosť. Prečo potom všetci laborujú a nekonajú? Nie to nie je ameritzilezectvom.
To je sice zaujímavý pohľad, ale ešte nám povedz, ako si Pelle bude rozumieť so Sulíkom a pochvaľovať a obhajovať jeho podnikateľské kilečka a podobné katastrofy :)))
Skočili.
Ale to ešte nevedia, čo môžu od *íča a od sk verejnosti čakať :(((
Odporúčame