... a na konci budú mať zas pravdu.
... a na konci budú mať zas pravdu.
Má pravdu. Situácia je tu tak závažná, že by mali zrušiť núdzový stav a nechať občanov konať.
Málo ho potrestali. Dorobí to spravodlivosť.
A ministerstvá to už dementujú. Neskutočná táto žumpa. Tu sa pravdu nedozvieš a ani sa jej nedomôžeš. Poslaneckú kontrolu na nich plus príslušné inštitúcie nech to preveria!!!
Joj to by nám mládež pochorela...
My sme trolovia a ty si po funuse:)))
... si sa vydlubal na tento svet práve v tejto chvíli?
To potom bolo expresne rýchle. Takže dúfajme, že mysleli brigádny generál vo výsluhe.
... prajem samozrejme:)))
Hádam už je v civile, keď je minister. Či nám tu už vládne chunta a nie sekta?
Mimochodom prejem veľa úspechov vo funkcii. Sme od toho všetci závislí.
Budeme to sledovať:)))
... tak ako v prípade pandémie a opatrení? ndpc...
Hmmm, veľký súhlas, nebol by s tým problém. Len keby táto sekta takto dementne a sebecky neseparovala čo povolí a čo nie. Nebije to do do očí? A tak veľmi chcem nechať žiť...
... až kým nebudú ampulky po expirácii? Chytrý postup, mali ste objednať a doviezť rovno 6 miliónov :)))
Má nos na vedúce funkcie, bwahahaha. Ale smiešne mi to nie je...len ten panáčik.
Aha, takže Matovič je priechodný. Neuveriteľné. To je blamáž.
V tom prípade ide o nonsens z prezidentského paláca, ktorý normálny človek neberie. Dobre sa vám to tam hore nenormálnym vypomstí, pamätajte. A doteraz som pani prezidentku obhajoval...
... a možno sa kvôli tomu ani nespočítajú:)))
Ťažká otázka. Už po prvej vlne v lete tu bola spústa skrachovaných obchodov. Neviem si predstaviť, čo bude po tomto...
Každý budeme mať rifle z Tesco a budú stáť 80 európskych forintov:(((
Taraba vyzeral ako človek s rozumnými názormi. Trošku mi vadila jeho priam až fanatická viera... Ale budiž.
Ale keď som videl jeho meno a počiny v orsr, tak som ho prestal vnímať ako človeka, ktorému môže skutočne ísť o obyčajných ľudí. Ďalší odtrhnutý od reality.
Odporúčame