Ale ale, ledva dali dokopy kandidátku k voľbám, tí teda musia mať expertov:)))
Ale ale, ledva dali dokopy kandidátku k voľbám, tí teda musia mať expertov:)))
Čo si... na takú slobodu im siahnuť?
To zbytok tu bude chodiť s flasterom cez hubu do konca života... Vivat *íčo!
Ešte jedna haluz v tom prehľade chýba:
Mýliš sa, ako Slávo hovorí... rozletia sa fšetky latríny a rozhodnú voliči!
... tak som... zavaril wikipédiu... nejak sa tu strieda človek neandertálsky a hlucháň hôrny
... aj tomu verím, kým dotujú naoko zvonku. Divné prerozdeľovanie peňazí. Niekto by mal na to dávať bacha.
Po pravde ani náš vklad do EP nebola žiadna intelektuálna posila:))))
https://euractiv.sk/section/zivotne-prostred…
... niečo na tom bude
Je načase sa tomu všetkému postaviť. Automobilky by mohli začať.
Nó, to boli osobnosti väčšie ako ich strany. U zaľuďov kde nič, tu nič.
... dnes slúži admina zrejme nesmrtelny:))))
tá práca za 60€ mi niečo hovorí... nie si ty ten nitriansky bezďák s novým nickom? Aj slovník aj spôsoby sedia...
Ono je to celkom jedno, kto pochová túto stranu.
Najhoršie ale je... ako to u nás chodí... pár celebritiek si nakoniec aj tak nájde záchranný čln.
Problém ale je taký, že kým skončia, stihnú sa pekne napakovať:(((
Odporúčame