To už je predsa splnené:)))
To už je predsa splnené:)))
Ak niekto zdraží všetko, čo predošlá vláda starostlivo vybrala na zníženie dane, a to v mene rovnej dane, je u mňa neschopný diletant. Podľa teba najlepší na svete, ok. Len prečo potom taký ojedinelý?
Pozri sa do druhej témy, s čím prichádzajú, to je také pravicové a adresné a nepopulistické, že to mohol kľudne Fico priniesť. Preško teraz neprskáte všetci?
Od budúceho roka by tak tehotné ženy a študentky dostali tehotenskú dávku vo výške 200 eur od štvrtého mesiaca tehotenstva. „Je to možno symbolická pomoc, možno nie,“ povedal Matovič...
... a nemali by študentky študovať?
... Sulík s rozumnými nápadmi... to na mňa, prosím, neskúšaj. Teraz si tomu dal bodku.
Presne tak. Po všetkom čo už tu experti, politici a médiá vypotili mi príde uveritelnejšia akákoľvek konšpiračná verzia...
Presne tak, treba spraviť zmeny, aby sa museli prestaviť všetky "počítadlá" a zaplatiť nenahraditeľní softinžinieri.
Tento svet je taký sprostý ako ho vedia urobiť len ľudia! :)))! A myslia si, že sme všetci sprostí:)))
On chudáčik nič nemá, ale ženu mu inák zdania!
... a nemá ani hmotnú zodpovednosť.
Aha, rozumiem. To pre tých, čo nevedia počítať :))) A čo nevedia ani programčeky naučiť počítať? Takže jednoduchšie, nie spravodlivejšie...myslel som si, že nám vládnu jednoduchí.
Áno, sú to dosť veľkí z*rdi, aby spravili rovnú daň a zrušili zníženú daň na vybrané tovary.
Nemóže, to by musel začať mečárom, potom mikimauzom, pokračovať slávom... a to ozaj nemôže.
Však musia plniť predvolebné záväzky, nie?
Neviem, nuekto to hádam kontroluje... ale nie vo význame riadi...
Hí! Moja chyba, v telke vraveli a aj wiki, že je v parlamente od volieb 2016.No ten musel byť výrazný, keď mi ani raz nepadol do oka...
Potom budeš podozrivý, lebo sa ti mobil nehýbe desať dní z miesta:)))
... to ako aj s tou Gorilou... vinník sa nájde:)))
Čudoval by som sa predstaviteľom akademickej obce, ak by po tejto TB chceli mať s týmto ministrom ešte niečo spoločné.
Na úplne poslednú otázku úplne najlepšia odpoveď.
Či nezačal riešiť (čítaj znedostupniť) svoju prácu v čase keď bol problém s Kollarovou... odpovedal, že keby to tak bolo, tak by to už urobil keď mal Danko problém v 2017 či 2018...
Owečkám hovor, že si bol vtedy v politike, súdruh ešteminister.
Na druhej strane teraz sa ukáže, kto je aké veľké zviera a či zas nejde o princíp :)))
Gröhling na TB nevedel dať definíciu plagiátorstva. Ani vlastnými slovami:))) Čoho že je to minister?
Hmmm, ak im dajú texty a ponúknu nižší trest, kto vie?
Ale ak majú o čom pravdivo, len do toho!
Teba zase omylom na chvíľu prepustili?
Dobre sa rozhliadni, odvtedy sa vláda zmenila.
Ehm, nie k lepšiemu.
Odporúčame