Najlepšie by tí priťapení aktivisti urobili keby sa nevytrčali v BB a nevybíjali v zbytočnostiach,ale svoje kvality by mali prejaviť priamo v teréne a zabraniť napríklad v Jarovniciach,Sačurove, Moldave Chminianských Jakubovanoch a v iných Slovenských obciach krádežiam domácich úžitkových zvierat,prasiat,oviec,teliat,kráv a dokonca aj konzumovateľných psov.Zabrániť plenenie záhrad,ovocných sadov vykrádaniu gádžovských špajzí a chladničiek .Ochraniť starych ľudí pred napádaním cigánskymi vyrastkami.Tam nech postavia mosty a ochrania vačšinové obyvateľstvo trebars aj tým ,že im budú premietať tie priblblé filmy od zakomplexovanej Piusi a môžu to robiť od vidím do nevidím ,alebo od Fica po Fica a nech hlavne veľmi kričia ,aby prelomili ticho!


