tebe netreba ani gumipušku ,aby si si strelil do kolena,lebo ty už strelený si
tebe netreba ani gumipušku ,aby si si strelil do kolena,lebo ty už strelený si
Veľká vďaka Henrichovi22 a hlave XXII za egzistenciu Slovákov vďaka tiež patrí maďarskému inštitutu pre otázky Fédvidék a samosrejme tebe Ištvany Gappa úr Késenem szépén
Ako sa dá výužiť vyjadrenie Putina týždeň pred referendom ti odpoviem slovami nášho exprezidenta Kováča " Itak še da i tak še dá"
brept je v brebte ty neomýlny narcis mimochodom tebe je po tom koha volím akurát tak merde
nie na stretnutie s tvojou starou mamou, aby jej vrátil tu škvarku zeme čo bez vedomia tvojho starňeho otca venovala komunostom
Všade tam kde uvádzaš bola použitá nesprávna munícia ,ktorá neprešla atestáciou Serešovských mimovládných organizácii a nebola schvalená výborom pre humanitárnu ozbrojenú činnosť a mierenu streľbu
Prezident Ukrajiny a baptistický kňaz Turčinov na margo streľby v Krasnoarmejsku dnes vyhlásil.Je pravda,že pri násilnom útoku Ruskom financovaných teroristov a separatistov na mierove jednotky narodnej gardy došlo k strľbe s následným nešťastným vysledkom.Jednotky NG chceli agresívnych separatistov iba odstrašiť streľbou do vzduchu,žiaľ niektorí teroristi vyzbrojení ideou odtrhnutia od Ua vyskakovali tak výsoko,že naleteli na výstrely mierene mierovými jednotkami do vzduchu a talk došlo k ich ťažkým zraneniam. Biela chýža za Vśetko obvinila Putina a aby nedochádzalo k mierovej streľbe a tým k zbytočným stratám na životoch sa rozhodol Barack požiasať OSN o bezletovu zónu nad východnou Ukrajinou...
čo tým chcel básnik povedať?
Už sa teším ,ako budeš pašovať papriko a feferony na Lovénsko,ale musíš dobré okupať a nie voziť magyar izi mocskos paprikos
Len na spestrenie účastničke demonštrácie Occupy Wall Street Cecily McMilan hrozí 7 rokov basy za útok na policajta na Ukrajine tí istí demokrátori za upaľovanie policajtov rozdávali posty vo vláde a prezidentské kreslo...
Nebuď naivný SMEtiskoviny a hranice?Prečo vobec chodite na ich stránky ignorujte ich ,každé ťuknutie na ich stránku to sú pre nich euráče...
Čo sa nedá prišiť tak sa prilepí lepidlom" all for demokracy"
Ospravedlnením pre Ukrajinských ozbrojencov však je ,že patróny ,ktorými sa strieľalo boli demokratického typu použiteľné na humanitérne účely!
Odporúčame