Pre zachovanie zdravia nášho nositeľa navulgarnejšieho mena Šebej poprsil by som pravdu ,aby bojovníkov za Ukrajinskú demokráciu nespájali s pojmami ako je kriminálník,radikál a podobne.Ešte ho stihne pri čítaní poraziť a ako poslanec má nárok na śtatný pohreb,ˇcíže ďalšie zbytočne vyhodené peniaze zo štátnej kasy.


