Už sa stalo pre zmenu u nás exceloval çlovek s tým vulgarným menom šebej a tiež perlil Kolár kde sa oháňal Kličkom a demokráciou vei rozumne s poukázaním na násilnosti voči berkutu mal výstupenie Kufa a tiež jedna pani z OĽANO neviem meno.....S faktickymi poznámkami a podporou Majdanu Štefanec,praktický celá SDKU...

