Babis je taky typicky cechoslovacik. Hysteria z hordy migrantov ktori by v cechach a na slovensku aj tak nezostali ale stovky milionov eurofondov ktore maju vratit jeho firmy sa ho podla jeho vlastnych slov netykaju. A este boze chran ze by mal nieco spolocne s nejakym Buresom. To je utok na jeho ludske prava.


