A co budu pestovat nasi novodobi feudali ked nebude kde davat repkovy olej ktory formou tzv bio zlozky v palivach tvori az 5% zlozky paliv. Ze by sa vratili k polnohospodarstvu teda pardon k pestovaniu potravin pre ludi a krmiva pre hospodarske zvierata. Skoda hovorit. Nam sa rodia na najurodnejsich poliach auta.

