ale ved fico tvrdi ze na slovensku sa zije tak dobre ako nikdy predtym.
ale ved fico tvrdi ze na slovensku sa zije tak dobre ako nikdy predtym.
je to clovek co kupou pozemkov pod obchvat kvalitne odrbal svojich pribuznych. ja mu neverim ani to ze je madar.
Chcem sa venovať svojej profesii, teda spevu. Mám rozrobené viaceré koncerty v zahraničí. Venujem sa tiež pedagogickej činnosti, ktorú mám veľmi rád,“ uviedol Jarjabek.
a ja som si myslel ze sa venuje praci poslanca NR SR. kua.
ale ved nech Luhár ide za Gašparom .
boriskkve je fun radio. mas v tom prehlad jak vo vsetkom ty truhlik.
a momentalne kto drancuje nase lesy? matovic s kiskom alebo smeracka cvarga?
ked ta nedesi ten ožrala na prazskom hrade tak sa nevzrusuj nad slovenskom.
Pornoradkyňa Mária Troškurobkompretiahnutá nič?
TROŠKOTRTA BIRMOVANÉHO treba nechať dovládnuť. O dva roky bude mat smer 5%.
ved aj fico je byvaly clen ksc co nic v zivote nerobil.
povedz lekarovi ked ta chyti slepe crevo ze jeho pracu neuznavas lebo tvori virtualne hodnoty. tvoj zivot je asi naozaj virtualna hodnota.
a Barontroskovuprašil sa smeje jak postihnuty.
náhoda? ja si myslim ze nie.este niekto neveri ze smer nie je prepojeny na talianov?
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Pellegr ini_(priezvisko)
teraz pisem ciste apoliticky. jedina nasa akoze zasobaren pitnej vody je zitny ostrov. podla hydrologov ale nejde o nejake loziska vody. je to vlastne iba podzemne riecistie dunaja. ked tej vody bude malo v dunaji bude jej malo aj na zitnom ostrove. to by ste chceli zastavit dunaj?
mas pravdu az na to Lambo. Roda ja na ferrari.
Odporúčame