Leda ak hrdzavých fúrikov natretých na jedovatú zelenú.
Leda ak hrdzavých fúrikov natretých na jedovatú zelenú.
Furt krajší než Porošenkov alebo Kiskov.
Dovtedy Porošenko vystrieľa tisícky nevinných a natočí štyri klipy v ktorých plače ako mu je to ľúto. Troll!
Vám u všetkým fakt totálne drbe? Choďte už do pekla s tou vašou vojnou!
Chudáci Ukrajinci! Predpokladám že preklínajú Porošenka dňom i nocou.
ROBERT FICO: Mentálne mám s dodávkami zbraní na Ukrajinu veľký problém http://www.teraz.sk/slovensko/robert-fico-uk…
Porošenko je kus ......!
NAŽIVO Kľúčový summit v Minsku skončil: VIDEO Hádka Putina s Porošenkom, predčasný koniec nádejí!
Prvá otázka:
Kto je za, aby luteránovi dovolili písať iba jeden blog za rok?
Idioti sprostí aj s ich zbraňami! Toho Porošenka bolo treba Ukrajine ako mŕtvemu vyprážanú žabu.
Na krajnom východe sú už dávno. Tam Slováka pomaly ani nedostaneš :-)))
Nepoznám lekára, ktorý by si sám od seba pýtal úplatok. Ale za to poznám more ťulpasov, ktorí im ten úplatok pchajú hlava nehlava. Vždy to tak bolo, vždy to tak bude.
Ľudia sú sprostí. Si myslia, že keď dajú doktorovi 1 000 eur do vačku, tak im vyoperuje slepé črevo rýchlejšie než keď mu ju nedajú.
Ešte napíš niečo o vitamínoch v ejakuláte a hneď si budem myslieť, že tá Tvoja blondína uverila, že hlboko v hrdle má bod G2 :-)))
Odporúčame