Podľa toho, aký si podlý budeš naisto farníkom RKC :-)))
Podľa toho, aký si podlý budeš naisto farníkom RKC :-)))
Žilinská je ulica v BA na ktorej je malé trhovisko a abraxasová obľúbená "drevená" krčma :-)))
Moje nervy :-)))
Sex alebo eutanáziu? Toto asi nerozchodím :-)))
U nás v rodine som čierna ovca iba ja :-))) Dnes som však výnimočne urobila výnimku, nemám však pre ňu relevantný dôvod, bolo to spontánne, chcela som vidieť tie fronty pred referendovými miestnosťami :-)))
Len aby sa nespojil s Hlinom, keď teraz oslavuje v jeho krčme :-)))
Fakt som bola :-)))
Dostala som to "príkazom" od mamy, že tri krát áno lebo INAK ma vydedí :-))) Ale tri krát áno som nedala. Doteraz sa čudujem ako Beta vajciam, kto "inteligentný" dal dokopy do jednej otázky eutanáziu a sex :-)))))))))))))
Ámen!
Tu už niet čo iné dodať. Je to síce smutné, ale žiaľ, holý fakt :-(((
Mindrák? A podobnosť s nickom čiste náhodná? :-)))))
Predpokladám, že mu Hlina vyplatí slušnú odmenu, tak prečo by sa netešil :-)))
Zvolebnieva sa a on nám všetkým vytrel kocúra :-)))) Za pekných 6 miliónov si spravil také promo, že dovi dopo dopi. Či? :-)))
Nerúhaj sa! Aj gay je na obraz Boží stvorený, zvlášť keď behá ako motorová myš v čiernej sutane :-)))
Eutanázia a sex idú k sebe ako k mŕtvemu kabát :-)))
Daj 6 miliónov a budeme si kvit :-)))
Presne tááááák! Ani Boh sa nemohol pozerať na toto zbytočné referendum :-)))
Odporúčame