Ty budeš isto iste rímskokatolík :-)))
gogle, čoho sa bojíš. Videl si niečo strašné v sakristii? Zver sa nám, my to nikomu nepovieme :-)))
6 miliónov hore komínom, neprimeraná agresivita a hystéria cirkvi a problémy tradičnej rodiny bez povšimnutia.
- Na Slovensku je 20,3%, čiže až 200 tis. detí a mladistvých do 18 rokov ohrozených chudobou.
- Zo štatistík sú zaujímavé najmä údaje o štruktúre slovenských rodín. Dnes ich je iba 52%, pred dvadsiatimi rokmi ich bolo až 67,4%.
- Z toho neúplných je 16%, v roku 1991 ich bolo len 10,4%. Z toho je osamelých matiek s deťmi až 108 tisíc, osamelých otcov s deťmi je 20,6 tisíc.
Hlinová krčma :-))) Aké príznačné k výpovednej hodnote referenda :-)))
O ničom :-)))
Zato zbytočnej kresťanskej agresivity a hystérie za štyri kýble. Najvyšší čas vypísať referendum, aby si cirkev žila za vlastné!
Možno sme mu zaplatili volebnú kampaň za 6 miliónov :-)))
Vraj nikde neprekročili 50%, hovoria v správach.
Odhad 30% je z môjho pohľadu dosť nadsadený :-)))
Bolo by to smiešne, keby to nebolo smutné.
Mám za to, že všetky adorácie im boli na dve veci. Účasť u nás v BA bola mizivá.
Neviem kto skladal otázky do dnešného referenda, ale podľa môjho názoru celkom kompetentný nebol.
Žiada sa mi napísať "kompletný nebol", ale to v tejto chvíli nie je dôležité.
Nechápem ako môže niekto spojiť do jednej témy sexuálnu výchovu a eutanáziu :-)))
Ozaj, prestaň jesť biely chlieb, lebo americkí vedci zistili, že z neho rastie homosexualita :-)))
Mám, štyri, akurát neviem, čo je Teba po tom. Staraj sa o seba, aby si do rána nemutoval ako gay.
Mám ho rada a vôbec mi nevadí, že je gay. S jeho názormi sa úplne stotožňujem :-)))
Odporúčame