Mal byť štartovcací, ale ruku na srdce, na Slovensku je bezdomovcom jednou nohou 60% obyvateľstva. Situácia sa z roka na rok zhoršuje.
Ak sleduješ pracovný trh, tak Ti nemohlo ujsť, že na Slovensku sa rozmáha raketovou rýchlosťou novodobé otrokárstvo cez sprostredkovateľské agentúry, ktoré bohatnú na tom, že zdierajú zamestnancov a platia im iba 2 eurá na hodinu. Pochopiteľne fakturujú si za každého minimálne raz toľko. Čo myslíš, do kedy to vydrží v tomto štáte bez toho aby niekomu neprdli nervy? Ja tomu dávam čas maximálne do roku 2008.


