Mne to Bezákovo vystúpenie na Pohode dalo v podstate odpoveď na to, prečo bol odvolaný.
Nič "iné nechcel", len urobiť z cirkvi púťovú atrakciu, niečo na spôsob Cirkevný zábavný park. Chápem, že to konzervatívnych cirkevných hodnostárov vydesilo. Koho by aj nie. Bezákov "Cirkus cirkev s.r.o." sa javí ako dosť plytká záležitosť a s poslaním cirkvi nemá veľa spoločného.
Nech už je ako chce, mohol využiť svoju popularitu a mohol to skúsiť niekde na zelenej lúke, možno by mu ten zábavný park vynášal.


