Tak určitééééééééééééé! Rovno na pápežský stolec!
Trochu kresťanskej pokory by Bezákovi zaručene neuškodilo.
Tak určitééééééééééééé! Rovno na pápežský stolec!
Trochu kresťanskej pokory by Bezákovi zaručene neuškodilo.
To je fakt také typické "kresťanské". Zjavne budeš katolík!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tak ten isto iste nie. To je iba trápna figúrka :-))))
Pokračuj ďalej v šľapaní a nezabudni na pitný režim!
Dávno zmerané, cica :-)))
Pokračuj v šľapaní a nezabudni na pitný režim!
Čo tu opäť splietaš na dve na tri? Keby ten názor nemal, tak sa na Teba zvysoka vytoto :-))))
Nech si hovorí kto čo chce, Fico je nielen frajer a sympaťák, ale zatiaľ najlepší premiér akého sme mali. Netvrdím, že je najlepší na svete, ale lepšieho sme fakt ešte nemali.
Živnostníci neubúdajú aj preto, lebo ľudia si žiadajú o podporu podnikania z eurofondov a tým pádom sa stávajú povinne SZČO.
Nemyslím si však, že väčšina z nich si pri tom cvrkne od šťastia.
Moja skúsenosť je, že teraz sa dá platiť v hotovosti a kolkové známky sa už striktne nevyžadujú.
Si pamätám, že niekdy v 80. rokoch som bola na Afgánskych hraniciach a akurát tam prevážali mŕtvoly Rusov, ktorí tam boli na misii.
Nerozumiem, načo a začo sa v tom Afganistane celé desaťročia bojuje?
Ktorí konkrétne a menovite si to dovolili?
Tak mi treba, na kieho frasa je komu permanentné pípanie smsiek. Šak kuknem na internet banking a mám prehľad jak swinja.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++
Práve že Tebe nie je hanba. To čo si sem od rána nakládol Ti na cti nepridáva.
Aspoň netrep! Ten špeciál by tam letel tak či tak pre mŕtvolu toho vojaka.
Ty musíš byť za každú cenu "opačný", takže ak by som napísala, že tam nemá ísť, Ty by si tvrdil opak.
S Tebou je taká debata ako kosenie halušiek v Kambodži!
Odporúčame