Milujete Slovensko? Tak potom určite nepozerajte Milujem Slovensko.
Prečítala som si tento blog ešte raz a až ma striaslo od negativizmu, ktorý z autora priam vyviera.
Veď sa uvolni, ber život s nadhľadom a humorom. Vypni telku, čítaj alebo počúvaj rozhlas.
Alebo vieš čo?
Prelaď na iný kanál. Vráť sa na svoju Farmu, choď k "bratrancovi" Bučkovi a bude Ti fajn. Možno Ti padne za dobre aj niektorá presladená močka na pokračovanie. A keby náhodou už ani tá nie, tak sa rozhodni, čo bude lepšie, dobre sa obesiť alebo iba rozbiť televízor?
P.S.: mám ešte jeden nesmelý návrh. Napíš scenár svojho "Slovenska" a presaď ho na trhu. Áno! Áno! Áno! Nech svet uvidí, aký si frajer! :-)))