Nič to! Zaraď sa!
Nie, nie, nie. Ešte tam bude medzistupienok a síce nejaké všimné, povedzme á 200 EUR za posúdenie projektu. Ak to vynásobíš krát 600 tak síce nic moc, ale aj to poteší. Či?
Kto Ti na ňom stojí? Alebo si sebestačný a takto rafinovane nás mätieš?
Kurzy slovenského jazyka on-line a zadarmo: http://slovake.eu/sk/
Stará pravda odveká: tak jak bolo na počiatku, tak bude aj na ostatku. Čo Ti na tom nie je jasné?
Eugen Korda? Tak to bude taká výpovedná hodnota akou je z koláča diera a z pereca koniec.
SIEA je skorumpovaná skrz na skrz. Takže jediné čo eurofondy cez SIEA podporia budú vrecká jej novo dosadených úradníkov zodpovedných za fondy. Odhadujem províziu 30% z poskytnutej sumy inak zabudnite.
Niet o čom! Chlapov, akým je Springsteen by mali klonovať :-))) Teším sa nielen na film , ale aj na to, čo si teraz pustím http://www.youtube.com/watch?v=tJQgwqojirs
Joj, ale si "rozkošný" :-)))) Aj si si zubami zaškrípalo, hadulienko moje ani vtipné, ani chápavé?
Ozaj, existuje ešte debilnejší štát, než my? Či toto už je čistý zápis do Guinnessovej knihy rekordov?
"Ďakujem" súdruhom, ktorí nám tu vyštrngali žumpu, z ktorej sa nevyhrabú už ani len detné deti.
Keď bude ten zákon platiť aj na Slovensku, tak sa zvýši úmrtnosť našich dôchodcov o 1000%, lebo u nás "slušný" pravicový občan zabije aj vlastnú mater pre kus žvanca.
Rozumiem. Vám "slušným" sa kradne čoraz ťažšie a to už je fakt na mašľu.
Fajn! A zoberie tam všetkých zbytočných sociálnych pracovníkov, politológov a mediálnych "expertov"?
Odporúčame