To video v podstate má niečo do seba. Súčasný marketing totiž funguje presne na tomto princípe. Treba zaujať, čím bizarnejšie, tým lepšie, lebo sa to potom šíri všetkými kanálmi rýchlosťou blesku.
A či sa nám to páči alebo nepáči, Slovensko toto potrebuje. Musíme byť aktívni a zviditeľňovať sa kde sa len dá. Iste, lepšie by bolo, keby sme sa mohli zviditeľňovať iba v pozitívnom duchu, ale ho ho vziať a neukradnúť, keď ho máme tak zúfalo málo?


