No ale aby si nepovedal, že som na Teba pes, tak Ti sem dám jeden slaďák, ktorý má tú zvláštnosť, že sa ho ešte nikomu nepodarilo zaspievať čisto. Každý(á), ktorá ho kopírovala, ho zaspievala falošne. Každá! Okrem jednej, okrem originálu. A tá, keď ho nahrávala ho dala na prvý šup! Zatiaľ ju nikto neprekonal http://www.youtube.com/watch?v=W01DswJEubk


