Táto strana bola ako toaletný papier, po jednom použití zahodiť a spláchnuť, tak nechápem, prečo sa jej venuje toľko priestoru.
Táto strana bola ako toaletný papier, po jednom použití zahodiť a spláchnuť, tak nechápem, prečo sa jej venuje toľko priestoru.
Aj 2,20 je IQ. V prípade Sulíka som si nie istá, či to nie je veľa .-)))
Na skorumpovanom a mafiánskom Slovensku ani len náhodou! Ani omylom!
Vieš si predstaviť koľko nevinných ľudí by odvislo a koľko h.a.j.z.l.o.v by beztrestne chodilo po slobode? Mráz mi z tejto predstavy behá po chrbte. Slováci sú schopní úplne všetkého, aj za 2,20 predať dušu.
Jáj ... a ešte som zabudla, že som práve videla jeden fasa 5 minútový film o Slovensku a do toho ten FMK spevokol ... što ty budu ličity, des a sranda veliká ... šak kukni http://www.vier.be/istnogver/videos/vergeten…
Prepáč, že odpovedám až teraz, ale 10 minút sa mi triasla ruka od smiechu. Áno, súhlasím, dám tej škole ešte šancu, len ju prosím nech nezakladá spevácke krúžky, lebo to vyzerá na čistú psychiatriu. Malú viky a a malú vlčicu som si obľúbila a nedopustím, aby tam na nich zle vplývali. Chápeš?
Kristepane: po tomto videu začínam mať pocit, že tú školu by mali urýchlene zatvoriť http://fmk.ucm.sk/aktualne/novinky/2013/apri…
Toto tu už dávno nebolo a zaslúži si byť :-))) http://www.youtube.com/watch?v=Uml_nS8xlqQ
Už keď vidím, že niekto začína vetou "lebo Fico", tak ďalej ani nečítam. Načo? Kecov typu "lebo Fico" bez štipky objektivity mám povyše hlavy.
Si už dávno nebol na nejakom terajšom slovenskom kapitalistickom záchode, čo? Vôňa jak hovado.
A že som tak smelá, Ako po robili komunisti, keď nemali problém priviezť celú Petržalku do roboty a z roboty?
No ale sorry, Petržka už aj bez tejto cesty vyzerá ako dement. Takýto idiotizmus vie vymyslieť každý pako, ale nájsť inteligentné riešenie s výhľadom aspoň 20 rokov dopredu, tak to chce odborníka, ktorý vie rozmýšľať :-)))
Presne! Nie ako teraz, každý má svoju súkromnú pláž a súkromné lietadlo aby sa mohol presunúť inam, keby náhodou pršalo.
Nie viac. Treba im zobrať všetko, lebo zväčša je to všetko iba nakradnutá šmelina.
Odporúčame