A nemysleli tým náhodou 25 rokov späť?
Viku asi šľahne z tej diskotéky :-)))) Ale nech sa len dievča otrkáva, život nie je rajská záhrada :-)))
Bolí ma hlava ... a neviem, čo by som od rozkoše robila ... tak ešte jednu, kde nekňučia ako besní a nebubnujú jak o život :-)))
Myslíš, že po tomto súdruha GG nešľahlo? Predsa len, je to krehké stvorenie, pokope ho držia iba lepky srdiečok :-)))
Keďže idem výnimočne spať so sliepkami, tak jednu na pokojnú dobrú noc :-)))
Myslím si, že by Ťa poriadne vechťom vyobšívala. A ja by som jej pomohla, lebo tie Tvoje Niny a blondíny sa nedajú počúvať večne :-)))
Máš pravdu. V Pétžke som nebola dobrých 20 rokov :-))))))))))))))))))
Sorry, že som sa predbehlo, ale som si myslelo, že ten beťár pozdravil mňa :-))))
A nemachruj, lebo sa na Teba nalepí toľko mucholapiek, že sa ich tak skoro nezbavíš :-))))
Ti poviem, to je zjav ... furt lepšie čakáš a furt horšie príde :-)))
Odporúčame